חברת משלוחים בהרצליה!

משלוחים בביקוש רב

צריכים משלוח בהול של חבילה להרצליה? יש לכם מסמך חשוב שצריך להגיע מעכשיו לעכשיו בתוך העיר?

חברת מאך 1 הממוקמת באזור המרכז מציעה שירותי משלוחים לכל ערי המרכז וגם לאזורים אחרים בארץ, אבל מסתבר שגם בעיר הרצליה יש ביקוש רב למשלוחים ולכן החברה גאה לשרת את תושבי העיר. חברת משלוחים בהרצליה המעסיקה את טובי השליחים המגיעים ללא כל דיחוי מהיום להיום עם חבילות, מכתבים, טפסים חשובים או כל דבר אחר אשר חייב להימסר לנמען.

העיר הרצליה נמצאת כל העת בפיתוח מואץ ולכן סוגי השליחויות הם רבים, למעט אלה המוזכרים למעלה, ישנן גם מסירות משפטיות, דיוור ישיר, חלוקת עיתונים, הפקדות בבנקים, הגשת מכרזים, הפצות יח"צ, ועוד

שירותי המשלוח הכי איכותיים בעיר


אמנם ישנן לא מעט חברות המציעות שירותי שליחויות באזור המרכז אך אין ספק שהמובילה ביניהן היא חברת מאך 1 ולכן כה הרבה מתושבי הרצליה בוחרים דווקא בה. חברת משלוחים בהרצליה המציעה שירות שליחויות איכותי, העומדת בלוחות זמנים צפופים במיוחד, השירות הוא מקצועי ומהיר, אנשי החברה מציעים גם יחס חם ללקוחות ומחירים נוחים. לא בכדי החברה קיימת עשרות שנים והלקוחות נשארים נאמנים לה, ולא רק זאת, היא צוברת לעצמה עוד ועוד לקוחות חדשים.
 

מה עושים כשיש שליחות דחופה בהרצליה?

הדבר הוא מאוד פשוט. יוצרים קשר עם חברת מאך 1, מבצעים הזמנת אקספרס, מגיעים למשרדי החברה או אחד השליחים מגיע עד אליכם לבית או למשרד, והנה הוסרה דאגה מעל ליבכם, יש מי שיבצע את העבודה למענכם. המשלוח יגיע עוד באותו היום ליעדו בהרצליה.
  

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!