עורכי דין? שירותי שליחויות במיוחד בשבילכם!

שירות מיוחד לעורכי דין

יש לכם משרד עורכי דין? אתם עורכי דין שכירים שזקוקים לשירותי שליחויות קבוע במשרד אצלכם? אין ספק כי כל משרד עורך דין, בין אם יש בו ערך דין 1 או מספר עורכי דין, זקוק לשירותי שליחויות באופן קבוע. שירותי שליחויות להפקדות בבנקים, שירותי שליחויות ללקוחות, שירותי שליחויות של מכתבים בהולים מהיום להיום, שירותי מסירות לרשויות המס ועוד ועוד, הם רק חלק קטן מהשירותים הכלליים שנדרשים במשרדי עורכי דין.

בערים צפופות ועמוסות כמו: ירושלים, תל אביב וכדומה. הפקקים, חוסר החניה, והסרבול במסירות של שליחויות יכול להיות מאוד לא נעים, ואף גורם ליותר ויותר משרדים להזמין שירותי שליחויות, כך שכל מה שתצטרכו לעשות הוא רק להרים את הטלפון ולהזמין.
אז מה עושים? מזמינים שירותי שליחויות לעורכי דין ממאך 1!

שליח שמגיע עד אליכם!

חברת שליחויות מאך 1 יודעת בדיוק מה עורכי דין ומשרדי עורכי דין זקוקים וצריכים מבחינת שליחויות, והינה מספקת שירותי שליחויות מתקדמים לעורכי דין כבר שנים רבות ובמצוינות. איך עושים זאת? פונים אל המומחים שבתחום! פונים אל מאך 1! חברת שליחויות אמינה ומקצועית שמבצעת את השליחויות לעורכי דין במסירות הגבוהה ביותר ותוך הבנה של חשיבות המסירות, החשאיות והמקצוע הכה חשוב. 

חברת מאך 1 תספק לכם שליח שיגיע עד אליכם למשרד, כך שלא תצטרכו להגיע אלינו או לצאת משגרת העבודה כלל וכלל. פשוט הכינו את המסמכים הנדרשים, החבילה המיועדת, ואנו כבר נגיע אליכם לאסוף אותה בשעה שתואמה ונעביר אותה ליעד בהקדם ובאחריות מלאה.

חסכון גם בכסף
מלבד החסכון העצום בזמן, החסכון שלכם במקרה של שליחויות, בעיקר בערים צפופות ביותר, זה חסכון גדול גם בכסף, שהרי הזמן = כסף וכסף יקר. חשבו על זה, במקום שתעמדו שעות בתורים ארוכים ומייגכים למסירת טפסים, במקום שעמדו בפקקים מתישים וכו', תוכלו להמשיך לעבוד ולהתפרנס ובזמן הזה שליח מקצועי יעשה את עבודת השליחות עבורכם במחיר משתלם במיוחד. 
 
אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!