משלוחים בארץ במחירים משתלמים!

חברה אמינה, מקצועית ומשתלמת! 

אם אתם מחפשים חברה מקצועית, משתלמת ואמינה שמבצעת שירותי שליחויות בארץ, אין ספק כי הגעתם למקום הנכון! 
מאך 1 הינה חברת משלוחים מקצועית ומיומנת שמציעה שירותי שליחויות בארץ בפריסה ארצית רחבה ובמחירים נוחים במיוחד. 

בין מגוון השירותים הניתנים בחברת מאך 1: שירותי מסירות מסמכים לרשויות המס, שירותי הפקדות בבנקים, מסירות אישיות, משלוחי חבילות/מכתבים ועוד. בנוסף, מאך 1 מציעה גם שירותי שליחויות דחופות גם מהיום להיום במקרים בהולים. 
השליחים של חברת מאך 1 הינם מסורים, מיומנים, מנוסים ומקצועים אשר מספקים יחס אישי לכל לקוח ומתייחסים ברצינות מרובה לעבודה שלהם. כל שליחות תגיע ליעדה בזמן שהוקצב ובאחריות מלאה! אז התקשרו עוד היום לפרטים נוספים ולהזמנות!

בוחרים בחברה מקצועית ואמינה!

לא צריך להמתין שעות רבות בתור בדואר, לא צריך לחכות שבועות ולעיתים חודשים למסירות של מכתבים או חבילות שלעיתים מתעכבות או אפילו הולכות לאיבוד בדואר, כי היום יש אפשרות אחרת, אפשרות להזמין שירותי שליחויות מחברה מקצועית ואמינה במיוחד - מאך 1, וליהנות משליחות מהירה ובאחריות. 

חברת מאך 1 מספקת מגוון שירותים מתקדמים ושונים בתחום השליחויות ולדוגמא: מסירת מכתבים, חלוקה של עיתונים, הפקדות בנקאיות, מסירות לבתי משפט, הוצאה לפועל, ביטוח לאומי ורשויות מס שונות, שליחויות אקספרס אשר מגיעות אל הנמען תוך יום עסקים אחד ובמקרים דחופים גם תוך 3 שעות מרגע ההזמנה ועוד.  
 
שליחים אמינים ובעלי ניסיוןאחת מהגדולות של חברת מאך 1, זה הבחירה של העובדים שלה. כל השליחים של מאך 1 הינם מקצועיים מאוד, בעלי ניסיון עשיר בתחום ואין פשרה על פחות מהטובים ביותר. בנוסף, מדובר בשליחים אדיבים במיוחד ונעימים במיוחד, שיספקו לכם שירות לעניין.
אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!