מחירון שליחויות לעסקים

שליחויות לעסקים במחירים משתלמים

מאך 1 הינה חברת שליחויות מקצועית ואמינה אשר מציעה שירותי שליחויות מתקדמים בפריסה ארצית רחבה ובמחירים נוחים ומשתלמים. בין מגוון השירותים בחברה, תוכלו להזמין שירות מיוחד של שליחויות לעסקים באופן שוטף או חד פעמי, לפי הצרכים שלכם ובמחירים מיוחדים. 
השליחים של מאך 1 יספקו לכם את השירות הטוב ביותר ללא פשרות וללא עוררין ויגיעו עד אליכם בשירות אישי ומסור, כך שלא תצטרכו לצאת מהעסק, אלא פשוט להרים את הטלפון לצוות מאך 1 ולעשות הזמנה ישירה בשעות הפעילות, או לחלופין תוכלו להשאיר את פרטיכם באתר ונציג מטעם מאך 1 יחזור אליכם תוך זמן קצר. 

שליחויות לעסקים כוללות: שליחויות ללקוחות, שליחויות לספקים, שליחויות של מכתבים וחבילות, מסירות והפקדות בבנקים, מסירות לרשויות מס, ביטוח לאומי, הוצאה לפעול וכדומה ועוד. כך שלא מדובר אך ורק על מסירות של מכתבים, אלא על הרבה יותר מכך. 
​התקשרו עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות!

לשלם פחות ולקבל יותר

מאך 1 הינה חברת שליחויות אמינה, מקצועית ואחראית אשר ממתמחה ומספקת שירותי משלוחים בפריסה ארצית רחבה ובעל מוניטין של שנים רבות בתחום. במהלך שנות עבודתה של מאך 1, נהנו מאות ואלפי לקוחות מרוצים מהאיכות, השירות והאמינות של המקום. 
כל השליחים של מאך 1, נבחרו בקפידה ועושים את עבודתם בנאמנות ובמסירות ובאחריות מלאה, כך שתוכלו לדעת שאתם נמצאים בידיים הטובות ביותר, אז לה להתפשר על פחות מזה? 
כמו כן, מלבד השירות הכה איכותי ואישי, מאך 1 מציעה לכם מחירים משתלמים במיוחד. אז אין לכם טעם לשלם יותר ולקבל פחות! זה הזמן לשנות את הדברים וליהנות משירות טוב ואיכותי במחיר נוח ומשתלם שלא קורע את הכיס. 

משלוחי אקספרס
בין מגוון השירותים של מאך 1, תוכלו ליהנות משירות מסוים מתקדם ונוח ביותר של שרותי שליחויות אקספרס. ומה זה למעשה אומר? שליחות מהיום להיום לעיתים עד 3 שעות בלבד, מרגע ההזמנה! משלוחי אקספרס ניתנים במחיר שונה, ולקבלת הצעת מחיר בהתאם לצורך שלכם, תוכלו להתקשר לטלפון: 03-6299370 ולקבל את מלוא הפרטים. 

שליחויות לעסקים באופן קבוע או חד פעמי

אם יש לכם עסק שאתם זקוקים לשירותי שליחויות באופן שוטף, כמו הוצאת מכתבים פעם בשבוע או יותר מכך, כמו הפקדות בבנקים באופן תדיר, כמו מסירות עם אישורי מסירה וכדומה, מאך 1 תשמח להעניק לכם את שירותי שליחויות לעסקים שלה על בסיס קבוע ובמחירים הטובים והמשתלמים ביותר. כמו כן, מאך 1 מספקת גם שירותי שליחויות לעסקים המעוניינים בשליחות חד פעמית, כך שבכל מצב אתם מרוויחים. אז מה יש לכם לעשות? רק לחייג אלינו ולקבל את השירות האדיב והמקצועי ביותר!