שליח למסירות אישיות בתל אביב !

למי פונים כשצריכים למסור חבילה דחופה בתל אביב?

בימינו, בתי עסק, משרדים, אנשים פרטיים וגורמים שונים, זקוקים לשירות משלוחים מהיר ואמין. על מנת להבטיח שהחבילה או דבר דואר שאתם רוצים למסור יגיע בביטחה ליעד הרצוי, חשוב לשכור את שירותיה של חברת משלוחים בעלת מוניטין, אמינה וותיקה. חברת מאך 1 מפעילה שירותי משלוחים משנת 1987

אלפי לקוחות יכולים להעיד על שירותי המשלוחים האיכותיים שהחברה מספקת ללקוחותיה. צי של מכוניות ואופנועים עומד לרשותם של לקוחות החברה, הכוללים: משרדים, בתי עסק, מוסדות ציבוריים, לקוחות פרטיים ועוד. בין אם מדובר בשירות כמו הפקדת צ'קים בבנק או מסירת מסמכים חשובים לדיון בבית משפט, חברת מאך 1 מספקת שירותי משלוחים איכותיים לכל לקוחותיה

מה מציעה לכם חברת משלוחים איכותית


חברת משלוחים בתל אביב מציעה מבחר מגוון של שירותים. למשל: שליחויות באמצעות אופנועים וכלי רכב, מסירות משפטיות, שירותי דיוור ישיר ועוד. חברת מאך 1 מציעה שירותים נוספים כמו: משלוחים למס הכנסה ולמע"מ, הפקדות בבנקים, הגשת מכרזים, הפצות יח"ץ, ביצוע סבבים קבועים לדואר ולבנקים, שליחויות בהולות ועוד.
לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי הניתן ע"י שליחים מנוסים אשר מכירים את אזור המרכז היטב, ושיכולים להגיע במהרה ובבטחה לכל יעד, בכל מזג אוויר. באמצעות אופנועים וכלי רכב איכותיים שליחי החברה מבצעים את עבודתם באופן מהיר ומקצועי. אתם, לקוחות החברה, יכולים לסמוך על האמינות והמהימנות שלהם, כי במאך 1, בוחרים את אנשי המקצוע בקפידה ובזהירות רבה.
 

מה קורה כשמצרפים ציוד טכנולוגי מתקדם לניסיון ומקצועיות

החבילה או המעטפה שאתם עומדים למסור לשליח המגיע אליכם רכוב על אופנוע, חשובות לכם מאד. יש בהן מסמכים חשובים, או ראיות לבית משפט שחייבים להגיע במהירות לדיון הדן בעניינכם. הבחירה בחברת משלוחים בתל אביב, אמינה ובעלת מוניטין, עשויה להיות גורלית אם השליח לא יגיע בזמן ליעדו ולא ימסור את החבילה/מעטפה ליעד המתאים. לכן, כאשר אתם מחפשים שירות משלוחים בעל מוניטין, אמין ומהימן, כדאי לכם לבחור בחברה אמינה וותיקה, שמעסיקה שליחים מנוסים ומיומנים, שבין לקוחותיה גופים רבים, כמו מוסדות ציבוריים ופרטיים, בתי עסק, משרדי עו"ד ועוד. חברת מאך 1, מאפשרת ללקוחותיה להיות רגועים ובטוחים שהמשלוח שלהם יגיע ליעדו במהירות הנדרשת.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!