שליח עד הבית!

מהם היתרונות של שליח עד הבית

בשנים האחרונות התופעה של אנשים שעובדים בבית הולכת ומתרחבת. חלק מהפעילויות שהם מבצעים בבית, קשורות להפצת דברי דואר וכדומה. כדי להפיץ את המוצרים שלהם, הם נעזרים בשירותי הדיוור של חברות משלוחים, כולל מסירה וקבלת דברי דואר לביתם. אחד היתרונות הבולטים של שירות שליח עד הבית, הוא חיסכון בזמן ובכסף.

במקום לבצע בעצמם את פעולות ההפצה של דברי דואר שונים, כמו פליירים, אפשר היום להיעזר בשירותי הדיוור הישיר של חברות משלוחים וותיקות ואמינות. חברת משלוחים מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים שונים, כולל הפצת דיוור ישיר, משלוחים עד בית הלקוח, משלוח חבילות אקספרס, הפקדות בבנקים, העברת חבילות לבתי משפט בגוש דן ועוד. לקוחות החברה נהנים משירותי משלוחים איכותיים המתבצעים באמצעות שליחים אמינים, מנוסים ומיומנים.

רמות דחיפות שונות

 

אין זה מפתיע שבכל מה שנוגע למשלוחים, ישנן מספר דרגות דחיפות. ישנם משלוחים שצריכים להגיע תוך 24 שעות ליעדם, אך ישנם משלוחים שצריכים להגיע תוך שלוש שעות ליעד הנדרש, ולפעמים אפילו תוך זמן עוד יותר קצר. חברת משלוחים מקצועית ואמינה, יכולה לעמוד בלו"ז לחוץ במיוחד, כאשר היא מחזיקה בצי אופנועים וכלי רכב תקינים ובשליחים מקצועיים ומיומנים.
חברת משלוחים מאך 1 מתחייבת בפני לקוחותיה להעמיד לרשותם שליחים אמינים ומנוסים שמסוגלים לבצע את עבודתם לשביעות רצונם של לקוחות החברה. כשמדובר במשלוחים באזור גוש דן, שהתנועה בכבישי האזור, תמיד עמוסה ולחוצה, חשוב לפנות לחברת משלוחים בעלת מוניטין, שיודעת בכל רגע נתון היכן ממוקמים שליחיה הרבים.

יעילות מהרגע הראשון

את היעילות של חברת משלוחים מקצועית אפשר לזהות כבר בשיחה הראשונה.
כאשר אתם נמצאים תחת לחץ זמנים ואין לכם רגע מיותר אחד לבזבז, חשוב שהאדם שמקבל את הפנייה שלכם, יפעל במהירות וביעילות. העבודה במוקד של חברת מאך 1 משקפת את היעילות של כל מערכי החברה. בזמן שאתם משאירים את הפרטים שלכם אצל אחד המוקדנים, אחד מהשליחים נערך לקבל את פנייתכם. לקוחות החברה מקבלים יחס אדיב ומקצועי מצד כל מערכי החברה, ונהנים מהיתרונות של עבודה עם חברת משלוחים בעלת מוניטין, אמינה שחרתה על דגלה ערכים של אמינות, יעילות ומצוינות.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!