משלוחים בכל הארץ!

למי כדאי לפנות כאשר מחפשים חברת משלוחים איכותית?

הדרך הנוחה, המהירה והיעילה ביותר לשלוח היום חבילות בארץ, היא באמצעות חברת משלוחים אמינה ואיכותית. בעידן הנוכחי, כששירותי הדאר הארצי, אינם עונים על הצרכים של לקוחות עסקיים ופרטיים, המענה היעיל והזמין ביותר למשלוחים בתוך הארץ, הוא באמצעות חברות משלוחים.
חברת מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים מגוונים ללקוחות עסקיים, מוסדיים, פרטיים ואחרים. היתרון של פנייה לחברת משלוחים אמינה ובעלת מוניטין, הוא קודם כל טמון בסוג השירות שתקבלו. מאך 1 מעסיקה שליחים שנבחרו בקפידה, בעלי ניסיון רב תחום השליחויות, אמינים ומיומנים, מכירים את דרכי ההגעה המהירות והקצרות ביותר לכל יעד.

סוגי השירות הניתנים על ידי מאך 1

מאך 1 עוסקת בתחום נרחב של שליחויות. החברה מעניקה שירותים מגוונים, כמו: שליחויות בהולות, מבצעת סבבים קבועים של דואר ובנקים, הפצות יח"צ, משלוחים למס הכנסה ולמע"מ, הפקדות בבנקים, חלוקת עיתונים, שירותי דיוור ישיר, שליחויות ע"י רכבים וקטנועים, מסירות משפטיות ועוד.
לקוחות המעוניינים לעבוד באופן קבוע עם החברה, נהנים משירותיה המגוונים, וכמובן, נהנים ממחירים הוגנים עבור מגוון השירותים. לקוחותיה הקבועים של מאך 1 יכולים להיות רגועים, שהמשלוחים שלהם ייצאו בזמן ליעדם, ויימסרו לכתובת הנכונה שלמים וללא פגע. השקט והביטחון שהמשלוחים שלכם נמצאים בידיים הנכונות, שווים את ההשקעה שלכם בעבודה עם חברת משלוחים וותיקה ואמינה, שפועלת בתחום המשלוחים החל משנת 1987.

בזמן שאתם עובדים, המשלוח שלכם בדרך ליעדו
בעלי עסקים, מנהלי משרדים, או כל אדם אחר, הזקוקים לשירות משלוחים, יכולים לסמוך על חברת משלוחים וותיקה ואמינה, כשהם צריכים לשלוח לכל יעד בארץ, חבילה או מעטפה חשובה. רכובים על קטנוע או על רכב, שליחי מאך 1 יוצאים לדרכם לכל יעד בארץ, וחוסכים ללקוחות החברה, את הצורך בהגעה לסניף דואר הקרוב או במציאת פתרון אחר להעברת משלוח דחוף לאחד מאזורי הארץ. החברה מבצעת משלוחי אקספרס שחייבים להגיע באופן מיידי ליעדם. בעל חנות שחייב להעביר באופן דחוף פריט ללקוח או אדם פרטי שחייב להעביר חבילה או מעטפה לאדם אחר, יכולים ליהנות משירותי משלוחים אקספרס של חברת מאך 1 המתבצעים ע"י שליחים אמינים, מנוסים ומיומנים.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!