משלוחים בתל אביב על ידי שליח אישי!

ברגעים החשובים אתם צריכים שליח אמין ומנוסה

מדי יום, עשרות שליחים באזור המרכז מעבירים חבילות חשובות ויקרות ערך רכובים על קטנועים. הביקוש הגובר לשליחים אמינים, מנוסים ומיומנים לביצוע שליחויות אישיות בתל אביב, הוא אחד הגורמים להופעתן של חברות למשלוחים חדשות באזור המרכז.
עם זאת, לא כל חברת משלוחים המציעה שירותי שליחויות במרכז, יכולה לספק שירותי שליחים איכותיים. חברת מאך 1 מספקת שירותי שליחים מגוונים למגזר הציבורי, העסקי והפרטי. שליחיה של החברה נבחרים בקפידה ע"י מנהלי החברה, והם נעים על כבישי מרכז הארץ, ובמידת הצורך, בכל רחבי הארץ, על קטנועים או באמצעות כלי רכב אחרים.
​שליחי החברה מקצועיים, מנוסים ומכירים כל רחוב ופינה בתל אביב ובאזור המרכז. כאשר אתם זקוקים לשליח אמין וזמין, מאך 1 תעמיד לרשותכם את הנהג המתאים בזמן הנדרש

איך מזהים חברת שליחים אמינה?


הציפיות מחברת שליחויות איכותית ואמינה, תמיד יהיו גבוהות, ובצדק. לקוחות החברה מצפים שהשליחים יגיעו במהירות כאשר מדובר בשליחות אקספרס. כשמדובר בשליחויות המתבצעות מדי יום באופן קבוע, הלקוח מצפה שהשליחים ידייקו בזמנים, יעבירו את המשלוחים לכתובת הנכונה, וכמובן, ללא פגע.

עבור בעלי עסקים אשר משתמשים בשירותי מסירות והפקדות לבנקים, נושא האמינות של השליחים הוא נושא קריטי. לפעמים מדובר בהפקדות של סכומי כסף גבוהים מאד, של פדיון היומי של העסק, או של מספר ימים. מאך 1 בוחרת את שליחיה בקפידה, שליחים שיעמדו בקריטריונים המחמירים של החברה, מבחינת אמינות, דיוק בלוח זמנים, שמירה על חוקי התנועה, ואדיבות כלפי לקוחות החברה. 

יש כאלה שמבטיחים אבל יש כאלה שמבטיחים וגם מקיימים

חברת שליחויות אמינה עומדת בהתחייבויותיה בכל עת. מאך 1 עומדת בדרישות לקוחותיה בכל מה שנוגע לדיוק בלוח הזמנים, שמירה על שלמות החבילות ופריטי המשלוח ועוד. החברה מודעת לחשיבות של כל משלוח, בין אם זהו מסמך חתום מעו"ד, חבילות ששולחים בתי עסק ללקוחות, או חבילה של אדם פרטי לכל יעד בארץ. בין אם מדובר במשלוח רגיל או במשלוח אקספרס, שליחי החברה מתייחסים באותה מידה של מסירות לכל משלוח.


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!