שירותי שליחויות עד אליך!

שירותי משלוחים בשיא המהירות והנוחות

שירותי משלוחים עד אליך, מהווים שירות נדרש עבור כל המגזרים, העסקי והפרטי. הרבה פעמים, בעלי עסקים, מזכירות במשרדי עו"ד, או אדם פרטי הזקוק לשירותי דאר אקספרס, אינם מוצאים את רגע הפנאי להגיע לסניף דאר ממשלתי או פרטי, כדי לשלוח חבילה שצריכה להגיע בדחיפות ליעדה

האופציה של הזמנת שליח עד הבית או המשרד, מאפשרת לרבים לשלוח בשיא הנוחות והמהירות חבילות בעלות תוכן רגיש וחשוב. חברת מאך 1 מעניקה שירותי שליחויות עד אליך באמצעות שליחים אמינים, מנוסים ומיומנים, שיגיעו אליכם בהקדם האפשרי, ויעבירו את החבילה שלכם ליעדה, באותה המסירות והרגישות שאתם מצפים משליחים של חברת שליחויות בעלת מוניטין

מה עושים כאשר צריכים לשלוח מעטפה או חבילה בדחיפות?


במהלך יום העבודה, משרדי עו"ד, הנה"ח, מעבדות רפואיות, בעלי עסקים, ואחרים, נדרשים להעביר פריטים חשובים ורגישים ליעדים שונים. שירותי דאר ישראל אינם עונים על הדרישות של גורמים רבים הזקוקים לשירותי שליחויות בדחיפות ובשעות שונות ביום.

שירותי המשלוחים של מאך 1 מהווים היום פתרון מושלם עבור גורמים רבים במשק הזקוקים לחברת שליחויות אמינה ומנוסה. שליחי החברה המנוסים והמיומנים מגיעים עד אליכם רכובים על קטנוע או באמצעות רכב, תלוי בסוג המשלוח, וללא דיחוי, יוצאים לדרכם עם החבילה שלכם. ניסיונם הרב בתחום, מאפשר להם להגיע במהירות לכל כתובת במרכז הארץ, וברחבי הארץ, לפי דרישת הלקוח.

שירותי הפצה ושליחויות

חברת מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים רבים ומגוונים. בין היתר החברה מבצעת שליחויות של הפצת דאר יומיומית, שירותי מסירות והפקדות בבנקים, שירותי אקספרס, בתל אביב, באזור המרכז בכלל וברחבי הארץ. עבודה מול חברת משלוחים אמינה ומקצועית, פירושה חיסכון רב בעלויות ובזמן. אתם יכולים לתכנן את הפעילויות השונות של העסק או המשרד, כאשר אתם לא צריכים לדאוג מי יבצע עבורכם את סבב המשלוחים הקבוע.
שליחי מאך 1 העובדים באופן קבוע עם לקוחות החברה, מגיעים לפי לוח זמנים שנקבע מראש, מקבלים לידיהם את הפריטים למשלוח ויוצאים לדרכם. מבחינת החברה, אתם רק צריכים לדאוג שהם יקבלו לידיהם את הפריטים למסירה עם הכתובות המדויקות. 


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!