הפצת יח"צ על ידי שליחים מנוסים !

מי זקוק לשירותי הפצת יחסי ציבור

בזמן שאתם עובדים בבית וחושבים על דרכים חדשות לשווק את עצמכם, או, עובדים על פרויקט חדש, השליחים של מאך ,1 מפיצים את הפליירים שלכם בת"ד בכל שכונות העיר. מאך 1 מעסיקה שליחים מנוסים ומיומנים שמדי יום עובדים בהפצת יח"צ עבור לקוחותיה של החברה.

שליחי החברה פועלים לפי הנחיות שלכם ודואגים לחלק את הפליירים לפי רשימת כתובות שקיבלו מהלקוחות. בעלי עסקים, עצמאיים שעובדים בבית, ארגונים, וגופים אחרים, המעוניינים להפיץ את עצמם ואת מוצריהם, חייבים חברת שליחויות אמינה ומקצועית המעניקה שירותי הפצת יח"צ איכותיים.

חברת שליחויות שעובדת בשבילכם

חשוב לכם להשקיע בעבודה שלכם, בין אם אתם שכירים או עצמאיים. אך יש הבדל מהותי מאד בין אדם שכיר לבין עוסק עצמאי. עובד שכיר מקבל משכורת קבוע בכל חודש, עוסק עצמאי, תלוי בהכנסות שהוא יצליח להפיק בעצמו. לכן, כאשר עוסק עצמאי רוצה ליצור, או להרחיב מקורות הכנסה, עליו לשווק את עצמו ואת מוצריו במספר דרכים.

הפצת יח"צ, היא אחת הדרכים הבדוקות והיעילות ליצור ולהרחיב מעגל לקוחות. אבל מי שעובד באופן עצמאי, אין לו זמן, או אפילו יכולת, לדאוג להפצת יח"צ. לשם כך, הוא זקוק לשירותיה של חברת שליחויות אמינה, בעלת מוניטין ומנוסה. מאך 1 מעניקה בין היתר, שירותי הפצת יח"צ ללקוחותיה הקבועים וללקוחות מזדמנים. כדי להבטיח שהעסק שלכם יזכה לתפוצה רחבה, חשוב שתפנו לחברת שליחויות שאתם יכולים לסמוך על אמינותה וניסיונה בהפצת יח"צ. 
כיצד בוחרים חברת שליחויות אמינה ואיכותית?
כאשר אתם צריכים לבחור חברת שליחויות להפצת יח"צ, חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין, אמינה, ובעלת ניסיון בתחום הנדרש. חברת שליחויות שאתם לא נדרשים לבדוק אם אכן הגיעו לכל המקומות שהם התבקשו להגיע. בשבילכם נושא ההפצה הוא קריטי, חשוב לכם שהפליירים שלכם יגיעו לכל מקום, כדי להגדיל את חוג הלקוחות שלכם. רק חברה מוכרת ומנוסה, יכולה לתת לכם את התחושה שאתם מקבלים את השירות שהובטח לכם. אל תתפשרו כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות להצפת יח"צ. בחרו בחברה שאתם יכולים לסמוך עליה. בחרו במאך 1, חברה שמעניקה שירותי שליחויות מגוונים משנת 1987.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!