מאך 1- שליחים מנוסים ואחראים ברמה גבוהה

מאפיינים של שליח איכותי ומקצועי

שליחים היוו מאז ומתמיד אנשים חשובים לאורך כל ההיסטוריה – השליח הראשון המפורסם ביותר היה כנראה פידיפיס שמונה להביא את החדשות בדבר ניצחונה של אתונה במלחמה כנגד הפרסים בעיר מרתון. הוא רץ כל הדרך (שאורכה נקבע לאחר מכן בתור המקצה של המרתון הקלאסי) – ומת כתוצאה מהתשה לאחר שהביא את הבשורה. דוגמא ומופת שכזו מהווה ציון דרך לאיכות עבודת השליחים כיום.

על מנת להיות שליח מוצלח בימינו, אין צורך לרוץ למרחקים ארוכים, אך עדיין יש צורך מהותי להצליח להביא את המעטפות והחבילות הדרושות ליעדן ובזמן – זה מהווה את העדות הטובה ביותר לאיכות העבודה של השליח. הדבר מתאפשר באמצעות עבודה יעילה, יכולת לבחור בדרך הקצרה ביותר ליעד וביצוע של המשלוח בשעות שנקבעו.

מהי האחריות של חברת המשלוחים בהקשר לכוח אדם?

שליחים זוהי עבודה שנראית פשוטה, אך על מנת למצוא אותם, על חברת המשלוחים להשקיע את הזמן בסינון המועמדים, וגם חלוקת עבודה הגיונית שגם מאפשרת לאנשים החדשים ללמוד את העבודה, אך גם לא פוגעת באינטרסים של הלקוח. על מנת להשיג את כל המטרות המדוברות, על חברת המשלוחים להיות מאורגנת, מנוסה, זהירה מאוד בהתפתחות והתרחבות הפעילות.
כל שלבי הצמיחה של החברה חייבים להיעשות בצורה הגיונית ומושכלת, זאת על מנת לא לבוא על חשבון איכות העבודה בעת ביצוע הזמנות נפרדות.

חברת המשלוחים מאך 1 - שליחים מקצועיים והנהלה איכותית !

אחד המאפיינים הבולטים של חברת המשלוחים מאך 1 זה ללא ספק השליחים שלה שתמיד מצליחים לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר, ליצור תנאי עבודה איכותיים ללקוחותיהם, חוסכים להם כאבי ראש ודאגות מיותרות. חברת מאך 1 עושה את כל מה שביכולתה על מנת שהאנשים שמתחילים לעבוד בחברה מלכתחילה יהיו כמה שיותר אחראיים, ובמידת הצורך מספקת להם את הניסיון הנדרש על מנת להגיע למיומנויות הגבוהות בתחום המשלוחים, מה שיאפשר לעבודה להתבצע בפרקי הזמן הדרושים, עם חיוך ויחס עדין ומכבד כלפי כל פריט שהופקד בידיהם. עם חברת מאך 1 תמיד תוכלו להיות רגועים – המשלוחים שלכם בידיים טובות! 


אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!