שליחויות באמצעות קטנועים ורכבים

איך אתם יודעים שהמשלוח שלכם יגיע במהירות ליעדו?

הגורם החשוב ביותר בכל חברת שליחים המכבדת את עצמה, הוא הגורם האנושי. אותם השליחים שעושים את העבודה עצמה, שמעבירים משלוחים חשובים ממקום למקום, בשיא המהירות והאחריות.
כאשר אדם בוחר חברת שליחויות הוא סומך על האמינות והמיומנות של השליחים, שלא משנה אם יהיו פקקים או עומסים בדרך, הם יידעו להביא את המשלוח שבידיהם, ליעדו. חברת שליחויות מאך 1 בוחרת את שליחיה בקפידה, על מנת לספק ללקוחותיה הרבים את השירות האמין והיעיל ביותר. 

מהי הדרך הבטוחה והמהירה ביותר להעביר משלוחים בתוך תל אביב?

לפעמים משלוח צריך להגיע תוך דקות ספורות לבית משפט, או לגורם אחר, והדרך היחידה להעביר את המשלוח, היא באמצעות שליח רכוב על קטנוע, שיוכל לעקוף את הפקקים, וגם לא יצטרך למצוא מקום חנייה, כשהוא מוסר את המשלוח. לכן, הדרך הטובה ביותר להעביר משלוחים דחופים בתל אביב, היא באמצעות שליח שיכול להגיע לכל מקום על הקטנוע שלו. שליח מנוסה ומיומן, יודע כיצד לעקוף את הפקקים, למצוא מקום חניה פנוי, אם הוא מגיע עם רכב, ולהימנע מכבישים סואנים ופקוקים.

אילו אתגרים עומדים בפני שליחים במהלך עבודתם?
השליח שמגיע אליכם למקום העבודה, הביתה או לחנות, הוא הרבה מעבר לאמצעי שדרכו תעבירו משלוח דחוף ליעד ספציפי. השליח הוא אדם שנבחר בקפידה ע"י חברת שליחויות, והוא מודע היטב לחשיבות של המשלוח הנמסר לידיו. באותה מידה שמוסר השליחות, חושש שהמשלוח לא יגיע בזמן ליעדו, השליח יודע, שרק הוא אחראי לכך, שהמשלוח אכן יגיע ליעדו בזמן.במהלך השליחות, השליח צריך להתמודד עם מספר אתגרים. כמו, למשל, לחץ של זמן, מזג אוויר גשום וסוער, או שרבי, כבישים שלא תמיד מתאימים לנסיעה על קטנוע, פקקים, שינוי מפתיע במסלול הנסיעה ועוד. השליח על הקטנוע או ברכב, יודע שמשימה חשובה עומדת לפניו, ושעליו לבצע אותה לא משנה עם אילו אתגרים הוא צריך להתמודד בדרך. לכן, חשוב לבחור בחברת שליחויות אמינה ובעלת מוניטין, כמו חברת מאך 1, שמעניקה שירותי משלוחים מגוונים החל משנית 1987.   

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם

0.852349