האם כדאי להשתמש בשירות משלוחים מהיום להיום?

אם כן באילו מקרים?

אנו רגילים לראות שירותים חדשים המופיעים בתחומים שלכאורה אין בהם שום דבר שניתן לחדש. בעולם המשלוחים, סוג משלוחי האקספרס הפכו כיום לזמן משלוח קצר אפילו יותר, יום עסקים אחד בלבד. האם כדאי לכם להשתמש בשירות זה ומתי? ומדוע חברת מאך 1 נותנת שירות חסר תחרות בתחום זה?

באילו מקרים יש צורך בשירות משלוח ב-24 שעות?
כיום אנו חיים בעולם הרבה יותר מיידי, ולאחר שעולם האינטרנט הפך את כל העברת המידע למהירה ביותר, העולם מצפה שגם הפריטים הפיזיים יועברו ממקום למקום במהירות הבזק. שירותי משלוחים תוך יום עסקים אחד זה הדבר הקרוב יותר שמגיע לכך, ומאפשר לכם להביא את המסמכים שהוצאתם בזה הרגע ליעדם לפני שהיום נגמר, או לשלוח את המוצר שהזמין הלקוח לביתו תוך מספר שעות, מה שיבטיח שהוא יעדיף להזמין מכם מאשר מחו"ל. שירותי משלוחים מהירים מאפשרים ליצור תנאים תחרותיים למסחר וגם להתייעל בתחזוקה השוטפת של כל עסק, היות והיא תמיד דורשת העברה של מעטפות, מסמכים ומשלוחים למיניהם.

כיצד מוודאים שהמשלוח הגיע בזמן ומה היתרונות של כך

אחת השאלות החשובות ביותר שנשאלות על משלוחים מהירים – כיצד יודעים שהמשלוח אכן הגיע ליעדו? לכל שירות משלוחים יש את התיעודים האישיים שלו של העבודה שבוצעה. כיום ניתן לעקוב אחרי משלוחים באמצעות הסמארטפון, באמצעות עמוד באינטרנט, או עדכוני סמסים על שינוי של כל סטאטוס. היתרון המשמעותי של כך הינו שהאישורים האלה מהווים ההוכחה שלא רק שלחתם את המשלוח הדרוש בזמן, אלא שגם ווידאתם שהוא אכן הגיע ליעדו בהצלחה. 

חברת מאך 1- משלוחים ברמה אחרת !

חברת מאך 1 שואפת תמיד למצוינות, לכן גם המשלוחים המהירים של החברה נעשים בצורה המדויקת ביותר, כולל חתימה של המקבל במידת הצורך (חשוב מאוד כאשר מדובר בהעברה של מסמכים לבית משפט, לדוגמא) ועוד פעולות חיוניות המראות על כך שכל שליח לוקח את עבודתו ברצינות והחברה עצמה מעריכה מאוד כל לקוח שנתן בה את אמונו ועושה את כל האפשרים על מנת להראות שבחירה זו הייתה נכונה ובכדי שכל לקוח חדש יהפוך לקבוע.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם