למה חברת שליחויות פרטית ולא דואר ישראל?

החשיבות של שירותי משלוחים
כל בית עסק דורש לא מעט שירותי שליחויות – בין אם מדובר באדם  יחיד שנדרש להעביר לרואה החשבון שלו מסמכים חשובים, או כאשר בית העסק פועל בתחום שבו היקשרות שכזו היא חיונית לתפקוד נאות.

למרות שמידע רב ניתן להעביר כיום בפורמטים הדיגיטליים עם כל סוגיהם, עדיין יש צורך קיומי להעביר דברים פיזיים ממקום למקום, הן במסגרת מסחר, או אפילו ברמה הפרטית. על מנת לקבל את המענה הטוב ביותר ותמיד להיות בטוחים שהמשלוח יגיע ליעדו בזמן, דרוש גורם מהימן ומקצועי המסוגל לעמוד במסגרות הזמן שנקבעו והמכבד את הלקוח שלו. חברת ההובלות מאך 1 היא בדיוק החברה המתאימה לביצוע המשימה.

מדוע לא דואר ישראל?

אנשים רבים פונים לדואר ישראל יותר מכוח ההרגל מאשר בתור בחירה עסקית מושכלת. ברבים מאיתנו נשאר הזיכרון שמדובר בחברה ממשלתית וכלל-ארצית ושעובדות אלה מאפשרות לחברה להעניק שירותים ברמה גבוהה. אך האמת העגומה היא שחברת דואר ישראל עברה הפרטה משמעותית, וסניפים רבים הפכו ללא יותר מזכיינות, מה שבעצם מביא לכך שהלקוח מקבל שירות ירוד באיכותו תחת "עטיפה" נאה של חברה ממשלתית. המקרים הרבים של משלוחים שלא מגיעים ליעדם או שמגיעים באיחור שערורייתי מהווים את ההוכחה לכך שדואר ישראל כבר ממש לא היעד המתאים לקבלת שירותי משלוחים מהירים. ואלה שכבר מודעים למצב חמור זה עשויים לא לראות בעין יפה שבית עסק כלשהו בחר ללכת בדרך זו.

מדוע חברת משלוחים פרטית עדיפה?

בניגוד לדואר ישראל, לחברת משלוחים פרטית יש עדיין את הצורך וגם את הרצון להוכיח את עצמה בפני הלקוחות הקיימים והעתידיים. כך, חברת מאך 1 עושה את הכל על מנת שכל משלוח יגיע במלוא כבודו והדרו ליעד הדרוש בזמן הנדרש – או אפילו מהר יותר. בין אם אתם מעבירים משלוח כלשהו למטרת עבודה, או על מנת להעביר מסמכים או חבילות לאנשים החשובים לכם ברמה זו או אחרת – חברת מאך 1 תמיד תדאג לכך שכל אחד מהחבילות או המעטפות שהפקדתם בידיהם יגיעו ליעדם בזמן ותוך שמירה על רמת שירות גבוהה ביותר.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם