מאך 1 - הגורמים להצלחה

המאפיינים שבפעילותה של מאך 1
​כאשר מקימים עסק בכל תחום, אף פעם אין שום ערבות לכך שהוא יתרומם. יתר על כן, בתחומים שונים יש את הדקויות והבעיות השונות שגורמות לכך שהמיזמים נכשלים ונסגרים תוך מספר שנים. חברת מאך 1מהווה דוגמה מעולה לפעילות שנעשית בשוק לא פשוט ואף ריכוזי. רבים התרגלו להשתמש אך ורק בשירותים של חברת הדואר הגדולה והריכוזית, למרות שבפועל מדובר בחברה פרטית בדיוק כמו חברות השליחויות הקטנות ביותר. לכן, על מנת להצליח להתבלט מעבר למותגים הגדולים, חברת מאך 1 עשתה דגש על איכות השירות והיכולת לספק שירותים מותאמים אישית, וזה מה שאפשר לה לעשות את המהפך.

חברת מאך 1 הבינה מימיה הראשונים שקיימים שירותים ייעודיים ומיוחדים בעולם המשלוחים שדורשים יחס מיוחד. למשל, שליחויות מהיום להיום, משלוחים משפטיים שדורשים להגיע בית המשפט תוך זמן קצוב ולהביא את המשלוח ישירות לידיו של האדם האחראי, וגם לקבל את החתימה שלו המאשרת את קבלת המסמך. על מנת שכל אלה יתבצעו על הצד הטוב ביותר, חברת מאך 1 גיבשה את הפעילות שלה על בסיס איכות ולאו דווקא כמות, וזה מה שהבטיח לה מקום של כבוד בשוק הישראלי.

 

אלו שירותי שליחויות תקבלו ממאך 1

כאמור חברת מאך 1 דואגת להעניק את השירותים הממוקדים שלעיתים סובלים ממחסור בתחום המשלוחים, כולל הבאת משלוחים לידי המקבל בכל מחיר וללא כל פשרה, או הבאת מסמכים עדינים, מה שדורש מכשור מיוחד המאפשר לבטח את המעטפה או החבילה. בזכות הגישה האישית של החברה, לצד הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים, מאך 1 מבטיחה שכל עבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ותענה על כל הציפיות שלכם.

שירות הלקוחות - הבסיס לשרידות העסק !

גורם חשוב מאוד נוסף להצלחה של חברה מאך 1 חבוי ביכולת וברצון של החברה לספק שירות בלתי מתפשר לכל אחד מהלקוח, כולל להיות בקשר רציף המאפשר לתת מענה מלא לכל בעיה בזמן אמת, וזה תמיד מוערך באופן לבבי על ידי כל אחד מהלקוחות. כל אלה ועוד יבטיחו שהשירות שתקבלו ממאך 1 תמיד יהיה ברמה הגבוהה ביותר.