אילו שירותים מציעה חברת משלוחים מקצועית !

אילו סוגי שליחויות תקבלו מחברת משלוחים איכותית

כל שליחות היא חשובה עבור השולח. מידת הדחיפות שלה עשויה להשתנות מפעם לפעם. בכל מקרה, כאשר אתם זקוקים לחברת שליחויות חשוב לבחור בחברה בעלת מוניטין שתוכלו בכל רגע נתון לסמוך על הניסיון והמיומנות של שליחיה.
חברת מאך 1 מעניקה מגוון שירותי שליחויות ללקוחותיה, המזדמנים והקבועים. בין היתר לקוחות החברה יכולים ליהנות משירותי דואר שליחים, שליחויות במרכז, שליחויות משפטיות, משלוחים מהירים בארץ, שליחויות אקספרס, שליחות חד פעמית, שליחויות מסמכים, שליחויות בארץ, שליחויות מהיום להיום ועוד.
השירותים ניתנים ע"י שליחים מנוסים ומיומנים אשר נבחרו לאחר שעמדו בדרישות החברה בכל מה שנוגע, לאמינות, אדיבות ומיומנות. על מנת להבטיח שהמשלוח שלכם יגיע בבטחה ובמהירות ליעדו, שליחי החברה נוסעים גם על קטנועים לנסיעות קצרות ובתוך העיר ועל כלי רכב איכותיים המיועדים למטענים גדולים לנסיעות ארוכות.

חברת שליחויות איכותית שחוסכת לכם זמן וכסף

בין היתרונות הבולטים של עבודה מול חברת שליחויות מקצועית, ניתן למנות את החיסכון בזמן וכסף. אתם לא צריכים לגייס עובד שייעשה עבורכם משימות שליחות של הפקדת צ'קים ומזומנים בבנק, משלוח דברי דואר או העברת מסמכים לגורמים שונים. אתם גם לא צריכים לדאוג אם הדואר שאתם צריכים או מוצרים שלקוחות שלכם הזמינו הגיעו ליעדם. מספיק שאתם מזמינים שליח חד פעמי מהחברה, או מצטרפים לשורה ארוכה של לקוחות שעובדים באופן קבוע עם מאך 1, כדי שתוכלו לעסוק בדברים החשובים באמת, שהם, קידום העסק שלכם.

גם אם שכחתם, החבילה שלכם עשויה להגיע עוד באותה היום ליעדה !

חברת מאך 1 מעניקה ללקוחותיה שירות שליחויות אקספרס מהיום להיום. גם אם שכחתם לשלוח על הבוקר חבילה או מסמך חשוב, תוכלו להיעזר בשירות שליחויות אקספרס של מאך 1. שליחי קטנוע מהירים של החברה פועלים במסגרת שעתית ויכולים להעביר את החבילה/מסמך שלכם ליעדם ללא עיכוב. השימוש בשירות שליחים אקספרס עשוי לחסוך לכם זמן וכסף, אך גם להיות מכריע כאשר אתם חייבים להעביר מסמך או תעודה חשובים לדיון בבית משפט, למשרד ממשלתי או לוועדה רפואית שצריכה לקבל החלטה בנוגע להליך רפואי דחוף.
אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם!