איך בוחרים חברת שליחויות איכותית?

יש דרכים מאד פשוטות לבדוק את המקצועיות של שליח שאותו הזמנתם. ראשית, איפה הוא מתכוון לאחסן את המשלוח, כיצד הוא לבוש, האם הוא חובש קסדה איכותית, איך נראה האופנוע שלו מבחינת תחזוקה ועוד. היחס שהשליח מעניק לעצמו ולסביבתו, יכול להעיד על המקצועיות שלו ושל החברה שמעסיקה אותו.
תיאום ציפיות בין הלקוח לחברה
חברת שליחויות אמינה ואיכותית מקפידה להעסיק שליחים מקצועיים עם ניסיון לא רק בנהיגה, אלא גם במגע עם לקוחות. לא כל נהג מונית יכול להיות שליח, גם אם הוא מכיר כל פינה בערים שבהן הוא עובד. עבודה בשליחות היא לא רק לקבל חבילה ולהעביר אותה ליעדה ולהתקדם למשלוח הבא. שליח מקצועי, צריך להיות אדם אמין, אדיב, סבלני שיכול לחכות בתור במקומכם בדאר, במשרד ממשלתי או בבנק. הוא לא יעמוד שעות, אבל הוא יחכה את הזמן הנדרש כדי שהחבילה או המסמכים שלכם יטופלו כראוי. על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, הוא חייב לזהות מיד שהאנשים שמבצעים עבורו שליחויות חשובות ורגישות, הוא אדם מקצועי ומיומן, ולא נהג שעוסק גם במשלוחים.

מי יכול לבצע שליחויות משפטיות לגופים וארגונים קטנים?

משרדי עו"ד ורו"ח, חנויות וכדומה נחשבים לארגונים קטנים שהיקף המשלוחים שלהם משתנה לפי העיסוק שלהם. עם זאת, גם משרד עו"ד וחנות קטנה יכולים לספק היקף עבודה רחב לחברת שליחויות שפועלת באזור המרכז, אבל גם מגיעה לאזורים אחרים בארץ. חברת מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים לגופים גדולים בארץ, אך גם בין לקוחותיה משרדי עו"ד, בתי עסק קטנים ועוד. כולם זוכים לאותו יחס מכבד ואדיב, כפי שגם לקוחות המזמינים משלוחים חד פעמיים, נהנים משירות יעיל ואיכותי.

שירות משלוחים יעיל ומגוון!

שירותי המשלוחים המגוונים שהחברה מעניקה נועדו לענות על הצרכים של לקוחות שחייבים לקבל מענה מיידי כאשר הם צריכים להעביר שליחויות דחופות לבתי משפט, הזמנה מחנות שחייבת להגיע עוד באותו היום ללקוח, כמו שמלת כלה, חבילה חשובה וכדומה. רק חברת שליחויות המעסיקה שליחים מנוסים ומיומנים יכולה להתחייב בפני לקוחותיה בכל רגע נתון של היום, היא תוכל לפנות למוקד ולהיעזר בשירותיה של חברת השליחויות המובילה באזור המרכז, מאך 1.