הדרך הנכונה לבצע משלוחים בתוך הארץ

גם בעידן האינטרנט כשכמעט כל פעולה נעשית באמצעות המחשב, שירותי משלוחים עדיין נחשבים לשירותים חיוניים שאין להם תחליף. בין אם מדובר בהעברת סחורות בכל אזורי הארץ או שירותי הפצה לבנקים ולדאר, מנהלי ארגונים ועסקים חייבים חברת שליחויות בעלת מוניטין כשהם רוצים לקבל שירות שליחויות מקצועי ואמין.
השליחים דואגים להפצת הדואר ואתם דואגים לצמיחת העסק
סבב של הפצת דאר ובנקים הוא חלק מהשגרה היומיומית של כל משרד בישראל. מדי יום יוצאים מכתבים ומסמכים ליעדים שונים לאחר שעברו מיון ע"י צוות פקידים במשרד. הכנת החומרים מחייבת ידע ומיומנות והיא חיונית לתפקוד התקין של כל משרד. אבל, אף אחד לא אמר שהפקידים גם צריכים לבצע את הסבב בעצמם, דבר שיגזול מהם זמן יקר כאשר יש עוד הרבה עבודות משרדיות שמחכות להם על השולחן.

משלוחים דחופים שמגיעים בזמן למקום הנכון

חברת מאך 1 שליחויות מעניקה ללקוחותיה שירותי משלוחים הכוללים סבב דאר ובנקים. שליחי החברה המיומנים, מגיעים מדי יום בשעה שנקבעה איתם מראש, ומבצעים במקום אנשי המשרד את הסבב החשוב. שליחי החברה המנוסים יכולים לבצע את העבודה של אנשי המשרד ולחסוך להם זמן יקר, כאשר הם לא צריכים לדאוג למציאת מקומות חניה ליד הדואר, הבנק ויעדים נוספים שאליהם, הם היו אמורים להגיע.
בעידן הנוכחי, רוב המסמכים החשובים, מועברים באימייל או בפקס והתכתובת העיקרית בין משרדים, בארץ ובחו"ל, מתבצעת באימייל וכדומה. אבל ישנם מסמכים, בעיקר מסמכים משפטיים או כאלה שעליהם חותמת של נוטריון שחייבים להגיע בפורמט המקורי שלהם לבתי משפט או ליעדים אחרים. משרדי עו"ד עובדים על בסיס יומיומי עם חברות שליחויות, לעיתים, מספר פעמים ביום. אין תחליף לשליח שמגיע רכוב על אופנוע כדי לקבל מסמך משפטי שצריך להגיע באופן בהול לבית משפט. 
המשלוח שלכם יגיע ליעד בדיוק בזמן !

האחריות המוטלת על כתפיהם של שליחי חברת שליחויות אמינה, היא עצומה. אין עצירות בדרך, לשתייה כוס קפה, השלמת סידורים קטנים וכו'. כאשר שליח של חברת מאך 1 מקבל לידיו משלוח דחוף, לכל יעד, הוא לא עוצר בדרך, רק ברמזור אדום. כי שליח מקצועי, הוא שליח רציני שמבין את ערך המשלוח שהופקד בידיו.