כך תבחרו חברת שליחויות שמקדמת את העסק שלכם

מהי החשיבות של שירות משלוחים מקצועי

ארגונים גדולים, בעלי עסקים, מנהלי משרדי עו"ד ורו"ח ואחרים, נעזרים בשירותי שליחות של חברות משלוחים מקצועיות למגוון מטלות. רק חברת משלוחים אחראית ומקצועית יכולה להבטיח שבתום השלמת המשימות, הלקוחות יהיו מרוצים.
 
שירות העברת משלוחים בתוך הארץ נחשב לשירות חיוני עבור חברות וארגונים שמדי יום חייבים להעביר סחורות, מסמכים ומשלוחים שונים בדחיפות ליעדים שונים בארץ. בימינו הדרך הנכונה להעביר משלוחים בארץ, במהירות ובבטחה, היא באמצעות חברות שליחויות המסוגלות לספק שירות מהיר ואמין. 

 

 

הפצה יומיומית של דואר עבור לקוחות החברה

הפנייה לחברת שליחויות בעלת מוניטין ואמינה, היא הצעד הנכון עבור כל מי שאינו מוכן להסתכן בהעסקת שליחים שאינם מוכנים לקחת אחריות על העברת המשלוחים. חברת מאך 1 מבצעת משלוחים בכל אזורי הארץ באמצעות צי כלי רכב הכולל משאיות, מכוניות מסחריות ופרטיות, אופנועים ועוד. על מלאכת השליחות עצמה, מופקדים שליחים בעלי ניסיון, אמינים ומיומנים, שנבחרו בקפידה ע"י צוות גיוס מקצועי של מאך 1.
 
אחד השירותים הנפוצים בקרב חברות וארגונים, הוא שירות הפצה של דאר ובנקים המתקיים מדי יום. גם אם אפשר היום לשלם חשבונות ולקבל דברי דאר באינטרנט, ישנם שירותי הפצה שלא ניתן, עדיין, לבצע באמצעות המחשב. שליחי מאך 1 חוסכים לכם ולעובדים שלכם, את הצורך להגיע פיזית לאותם המקומות שחייבים להעביר אליהם תשלומים, מסמכים או חבילות.

מהם היתרונות של חברת משלוחים מנוסה !

חברת משלוחים מנוסה יכולה להעניק ללקוחותיה מגוון שירותי משלוחים במינימום זמן, במחירים אטרקטיביים וללא חשש. כאשר אתם פונים למוקד ההזמנות של מאך 1, הפנייה שלכם מיד מטופלת. הפנייה עוברת מיון ומועברת לצוות שליחים המתאים. למשל, אם אתם צריכים להעביר מסמך דחוף בתל אביב או בסביבה, מיד אחד השליחים שלנו יעלה על אופנוע ויגיע אליכם לקבת את המסמך.
 
במידה ואתם צריכים להעביר סחורות או פריט גדול במיוחד, רכב מתאים יגיע אליכם לקבלת המשלוח. היתרון הבולט של חברת משלוחים מנוסה טמונה בהיערכות היעילה של צוותי המשלוחים. אין עיכובים בסידור העבודה, כל אחד מהעובדים יודע מה הוא צריך לעשות, ומי שמרוויח מהיעילות שלנו, הם הלקוחות שלנו, החדשים, הוותיקים והמזדמנים.