למה חברות וארגונים גדולים צריכים חברת שליחויות בעלת מוניטין?

יש דברים שארגון גדול לא יכול להתפשר עליהם. אחד מהם, זו רמת שירות השליחויות שדרכו הוא מעביר משלוחים ליעדים שונים בארץ. בחירה של חברת שליחויות מקצועית ואיכותית מבטיחה שהמשלוחים שלכם יגיעו ליעדם והלקוחות שלכם יהיו מרוצים.
 
כולם רוצים עכשיו ומיד – איך תעמדו בדרישות שלהם
 
ישראלים לא התברכו בסבלנות מרובה. אולי בגלל החום, אולי בגלל המזג הים תיכוני, אבל לחכות בסבלנות, זאת לא תכונה שמצויה אצל רוב הישראלים. ואם אתם עוסקים במסחר וצריכים לעמוד בדד-ליין של הספקת סחורות או מוצרים שונים ללקוחות שלכם, רצוי שתהיה לכם חברת שליחויות אמינה ומקצועית שתוכלו לסמוך עליה, שהמשלוחים שלכם יגיעו בזמן, שלמים וארוזים היטב, כדי שהלקוחות שלכם ימשיכו לעבוד אתכם.

דברים שצריך לדעת לפני התחלת העבודה

הביקוש לחברות שליחויות איכותיות הוא גורם מרכזי לתופעה של חאפרים וחברות שליחויות שקמות ונסגרות באותה מהירות שהן נפתחו. לא כל אדם שיש לו רישיון על טנדר או על אופנוע ומתקין עליהם GPS או משתמש ב-WAZE יכול להציג לשמש גם כשליח, במיוחד כשמדובר במשלוחים רגישים. חשוב לפנות לגורם מקצועי ואחראי כאשר מפקידים בידיו משלוחים חשובים.
 
כאשר אתם בוחרים חברת שליחויות לביצוע משלוחים יומיים ושגרתיים או לביצוע משלוחים רגישים, חשוב לבחור חברה שיש מאחוריה מוניטין וותק שלא ניתן להתחרות בהם. חברת שליחויות מאך 1 מעניקה שירותי משלוחים משנת 1987. גם בימיה הראשונים החברה תמיד דאגה להעניק ללקוחותיה שירותי משלוחים אמינים ואיכותיים, ומעל הקפידה להעסיק שליחים אמינים, מנומסים ומיומנים. השליחים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, ולכן, כאשר מגיע אליכם שליח של החברה, הוא תמיד יהיה אדיב, מנומס, ומנוסה.

הדאגה שלכם עוברת אלינו !

בין אם מדובר במעטפה לבית משפט, משלוח של פריט בודד באזור המרכז, או משלוח של סחורה לאזור אחר בארץ, השליחים שלנו דואגים שהחבילה שלכם תגיע ארוזה ותונח במקום בטוח, אטום ומוגן מכל סכנה. גם אם אתם מספיקים לדאוג לשלומו של המשלוח, השליחים שלנו ידאגו לביטחונו ולשלומו עד להגעתו ליעד הסופי.