הרגע שבו אתם מבינים שבחרתם ספק איכותי

לפעמים העבודה עם ספקים מזדמנים, חאפרים למיניהם, עלולה לגרום לעוגמת נפש ללקוחות ואפילו לנזקים כספיים ופגיעה בתדמית של בעל העסק. כדי להימנע ממקרים קיצוניים של נזק כספי או פגיעה בתדמית, חשוב לעבוד עם חברת שליחויות אמינה ואיכותית, שתעמוד בציפיות שלכם ושל הלקוחות שלכם.
 
איך מזהים אנשי מקצוע איכותיים?
 
בוודאי כבר הספקתם להבין שלא כל איש מקצוע שמחלק כרטיסי ביקור מושקעים, מוצלח כמו הכרטיסים שהוא מחלק. גם לא כל הקרדיטים שהוא מחלק ממטיר על עצמו, אמיתיים או נכונים. כאשר אתם רוצים לדעת אם איש המקצוע העומד לפניכם ראוי לאמון ולכסף שלכם, רצוי לבקש המלצות או לבדוק את המוניטין שלו. חברת שליחויות מאך 1 מתחזקת רשימת לקוחות מרשימה הכוללת חברות מתחומים שונים במשק, חברות בנייה, תקשורת, מהתחום הכלכלי ועוד. לקוחות החברה נהנים משירותי שליחויות קבועים במחירים אטרקטיביים.

כשכולם מרוצים אז אין מקום לתלונות

הציבור בישראל התרגל, לדאבונו, למצב שחלק ניכר מבעלי המקצוע בארץ, כולל חברות ותיקות, לא ממש משקיעים בנושאים של מקצועיות, כמו עמידה בלו"ז, בשירות לקוחות זמין ואדיב ללקוחות. כולם מתאמצים לקבל את העבודה, אבל פחות מתאמצים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר, או בכלל, לתת תמורה מלאה לתעריפים שהם גובים. ובסוף, הלקוח אף פעם לא מרוצה, ואפילו מרגיש מרומה.
 
חברת מאך 1 מקפידה להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, ולא חוסכת במאמצים ובהשקעה בגיוס העובדים המוכשרים ביותר כדי שלקוחותיה תמיד יהיו מרוצים. כשלקוח מרוצה, אין מקום לתלונות, ואנחנו במאך 1, תמיד דואגים שהלקוחות שלנו יהיו תמיד מרוצים.

יש אנשים שבאים לעבוד ויש אנשים שמגיעים לעבודה !

יש הבדל מהותי בין אנשים שמגיעים לעבודה, מתיישבים על כוס קפה, קצת עובדים, קצת בטלפון ומעבירים את השעות עד שמגיע הזמן ללכת הביתה. ויש אנשים שעובדים בחברת מאך 1, שבאים מדי יום לעבוד, משקיעים, בודקים אם הלקוחות מרוצים מהשירות שהם מקבלים, ואם יש מקום לשיפור, לא מתעצלים ומשפרים. כאשר עובדים עם חברת בעלת מוניטין וותק של מעל 30 שנה, רואים את התוצאות בשטח, והן מתבטאות בטיב השירות שהלקוחות מקבלים, קבועים ומזדמנים.