משלוחים לעסקים קטנים !

כל בעל עסק, בין אם זה בעל עסק חדש או בעל עסק שפועל כבר שנים בתחום העסקים, יודע היטב כי שירות משלוחים זה חלק בלתי נפרד שיש לכל עסק, וחשוב מאוד לבחור חברת משלוחים אמינה, מסודרת, ואחראית, שגם עומדת בלוח זמנים צפוף וגם עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר. אם אתה בעל עסק קטן, ואתה רוצה למצוא חברת משלוחים אמינה, מאך 1 זאת התשובה בשבילך. במאך 1 לא יהיו מקרים לא נעימים, לא יהיה מקרה שבו החבילה הולכת לאיבוד בדואר, לא יהיו מקרים של חבילות שלא מגיעות ליעדן וכו'. כל המקרים האלו מאוד בעייתיים לעסקים ויכולים לגרום להם להפסדים משמעותיים של כסף.

אנו במאך 1 נמנע את כל אי הנעימויות עבורכם ונעשה עבורכם את שירות המשלוחים הטוב והמקצועי ביותר. אנו במאך 1 כבר עוסקים בתחום המשלוחים למעלה מ-20 שנה, ועובדים כיום עם חברות ועסקים קטנים וגדולים בצורה מסודרת ואחראית, ויש לנו קהל לקוחות מרוצה מאוד. 

אז מה נספק לכם?

שירותי משלוחים עד הבית/המשרד – משלוחים ברמה גבוהה מאוד שיגיעו עד אליכם לבית או למשרד, יאספו את החבילה אותה אתם רוצים לשלוח, ונמסור את החבילה ליעד בצורה אחראית ומהירה.
שירותי משלוחים עם אישורי מסירה – שירות שבו אנו מוסרים את החבילה שלכם, ואתם מקבלים אישור מסירה ברגע שהנמען קיבל את החבילה לידיו. כך אתם יכולים לדעת שהחבילה נמסרה והכל בסדר.
שירותי משלוחים משפטיים – שירות של חבילות ומסירות משפטיות, בצורה אחראית ומבוקרת. שירות עדין ורגיש מאוד של שליחים מנוסים בתחום, שישמרו על סודיות ויעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.
שירותי משלוחים בכל הארץ – משלוחים באזורים שונים בארץ. החל מהמרכז, לצפון ולדרום ולאזורי ירושלים. אנו נמסור את החבילות שלכם בכל הארץ באחריות ובמהירות.
משלוחים לכל חבילה וגודל – יש לנו מגוון של רכבים, החל מקטנועים ועד לרכבים גדולים. כך שלא משנה אם זה מכתב או ארגז גדול, אנו נוכל לעשות את העבודה.