יש לכם על מי לסמוך - מאך 1 חברת השליחויות שלכם !

חברת שליחויות ברמה אחת מעל כולם

כולנו זקוקים מדי פעם לשירותי משלוחים. כמובן שכל מצב שבו אנו זקוקים למשלוח דחוף של מכתב או חבילה הינו שונה מרעהו, ובמקרים מסוימים אפילו מדובר בעניין קרוב לחיים ומוות! למשל, הגשה של מסמכים בהקשרים כלכליים ומשפטיים יכולה להיות תלויה מאוד בכך שהשליח יגיש את המעטפה בזמן, לפני שנסגרות כל דלתות ומסתיימות תקופות ההמתנה.
 

חברת מאך 1 - שמה אתכם במקום הראשון


חברת מאך 1 הינה אחת המובילות בתחום השליחויות. המקצועיות שלה מאפשרת לכל אחד מלקוחותיה להיות בטוח בכך שהחבילה או המכתב שלו נמצאים בידיים טובות ויגיעו ליעדם בזמן - תמיד. הדבר מתאפשר באמצעות פריסה רחבה של שליחים וכן היעזרות במספר אמצעי תחבורה, כך שתמיד יש מישהו פנוי ותמיד יש דרך מהירה יותר להגיע למקום הדרוש.

חברת מאך 1 בנתה את מערך הפעילות שלה מתוך הבנה עמוקה של צורכיהם של הלקוחות ובשאיפה להעניק להם בכל עת הדאגה הדרושה, על מנת שכל פרטי הדואר המבוקשים יגיעו ליעדם בזמן, בצורה מושלמת ונקייה ובשירות ללא תחרות.

אמון זה ערך עליון בשביל מאך 1 !

בחברת מאך יודעים, שעל מנת לרכוש את אמונם של הלקוחות, חשוב מאוד לעשות את העבודה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח, עמידה בלוח זמנים ומתן מענה מלא בכל שלב במהלך הדרך. כבר משנת 1987 חברת מאך 1 ידעה שאמינות ומקצועיות תמיד יהיו בעלי דרישה, וזו הסיבה העיקרית שגם לאחר כל כך הרבה שנים החברה עדיין שומרת על האקטואליות שלה, מספקת שירותים מתקדמים לחברות גדולות.
יחד עם זאת, גם לקוח פרטי חשוב מאוד לחברת מאך 1, משום שהאנשים שסיפקו לה הצלחה מתמשכת יודעים על החשיבות של הטווח הארוך.

אם אתם מעוניינים ליהנות ממגוון שירותי החברה, תוכלו לצור קשר באמצעות הטלפון שמספרו  03-6299370  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות על ידי מילוי טופס יצירת קשר ונחזור אליכם! 
באותה המידה אתם יכולים להזדקק לשירותי שליחויות קבועים על מנת לספק מוצרים שמכרתם ללקוחותיהם, וכל עיכוב משפיע בצורה ישירה על שביעות רצונם. וכמה מאכזב לדעת, שהלקוחות שלכם היו מרוצים בגלל משהו שלא היה בשליטתכם. אך האמת הינה שהתנהלות תקינה ויעילה בכל הנוגע למשלוחים כן תלויה בכם!